Jobe Şişme Su Sporu Malzemeleri İçin Tüm Türkiye Geneline Satış Hizmetini Sunmaktayız.

Şişme Su Sporu Malzemeleri, Ringo Üçgen, Ringo Poparazzi, Kayak Makarası, Banana 8 kişilik, Ringo Yuvarlak, Ringo Scream, Ringo ipi, Kayak ipi, Ekonomik Big Mable, Great Big Mable, Super Mable, Chariot Warbird 2, Sonar 4 kişilik, Airstream4 , Lunar 3 kişilik ,Airstream3, Virture su Kayağı Takımı, Hemi Junior Su Kayağı Takımı,Hemi su Kayağı Takımı

Whatsapp Hattı : 0533 748 99 18 | info@sanalmarine.com

Jobe Su Sporu Malzemeleri

 

Jobe Su Sporu Malzemeleri

 

52209 Ringo Üçgen Outlaw 53×58″

52213 Ringo Poparazzi 72×68″

52216 Banana 8 kişilik Su Sporları

52210 Ringo Yuvarlak Zipski 54”

52214 Ringo Scream

52202 Kayak Makarası

52205 Ringo ipi 23 mt

52203 Kayak ipi Ekonomik 21.50 mt 230

52204 Kayak ipi 23 mt

52201 Big Mable

52218 Great Big Mable

52217 Super Mable

52215 Chariot Warbird 2

52212 Sonar 4 kişilik

52220 Airstream4 cm 231

52211 Lunar 3 kişilik

52219 Airstream3 193×153 cm

52207 Virture su Kayağı Takımı 170cm 236

52206 Hemi Junior Su Kayağı Takımı 117cm

52208 Hemi su Kayağı Takımı 165cm

WILD SUYU SUP Son zamanlarda çok amaçlı SUP kartlarına yönelik talep artışını fark ettim. Bu panolar için rüzgar sörfü, dalga sörfü ve aynı zamanda (vahşi) nehir SUP-ing de dahil. Jobe Su Sporu Malzemeleri Bu aktiviteler için uygun bir Jobe board sağlamak için, vahşi bir su üzerinde çalışıyorum SUP! Kurulun şekli üzerinde araştırma yapmakla başladım. Bu, gerekli olan şeklin kurulun kullanımına bağlı olacağından, oldukça önemlidir. Bu kurulun mümkün olduğunca çok yönlü olmasını hedeflediğimden, doğru şekli seçmek zor olacak ve muhtemelen haklı olmak için biraz deneme yanıltıcı olacak. Gündemin bir sonraki kalemi, kurulun ihtiyaç duyacağı ekstra özellikleri belirleyecek. Örneğin kolayca tırmanmak için ek tutamaklar. Ya da bir rüzgar sörfü eki, bu nedenle tahta bir yelken ile donatılmış olabilir. Okuyabildiğiniz gibi, hala devam etmekte olan bir çalışmadır, ancak emin olun ki, bu yıl boyunca size bu kadar sağlam bir şekilde katkıda bulunmak için çok çalışıyorum!

Jobe Su Sporu Malzemeleri 2019 WAKEBOARD DESIGN GÜNCELLEME birkaç ay önce size söylediğim gibi, şu an 2019 wakeboard tasarımında çok çalışıyoruz. Kavramların çoğu bitmiştir, ancak elbette bir tasarımın nihai bir tasarım yapmadan önce bir tasarıma nasıl baktığını görmek isteriz. Geçtiğimiz ay aldığımız “TPU üst sayfaları” olarak adlandırdığımız, bunu yapmamızı sağlıyor. TPU (veya ilgilenen herkes için termoplastik poliüretan) denilen bir tür plastikten üretilen bu tabakalar, amaçlanan tasarımları basmak için kullanılır. Basılı sayfalar daha sonra bir tahta üzerine basılmadan önce bir tasarımın nasıl görüneceğine dair net bir izlenim veren, düz bir tahta üzerinde tutulur. Ben ve Ivo için bu, tasarımların gerçekten yaşanmasını sağladığı için her zaman çok güzel bir an! Umarım bir sonraki güncellemede bazı gerçek resimleri size gösterebiliriz!

YENİ SUP TEKNE RAFI Birkaç hafta önce, yeni bir SUP rafının geliştirilmesine başladım. Bu kullanışlı ürün, SUP’inizi teknenizin yan tarafında saklamak için kullanılabilir. Bu size güvertede biraz yer kazandıracak! Raf, hem bambu hem de aero için kullanılabilir olacak ve elbette GG’nizi garaja uygun bir şekilde saklamak için de kullanılabilir! Niek

Jobe Su Sporu Malzemeleri WAKESURFERS’IN YENİ BİR ÜRETİMİ Son zamanlarda fark ettiğim bir gelişme, gittikçe daha ucuz hale gelen düşük segmentli wakeurf teknelerinin yükselişidir. Bizim için, bu yeni wakeurfers türleri geliştirmek için yepyeni bir dizi olanak sunuyor. Bu da bizim wakesurf taraftarlarımız için harika bir haber! Elbette, bu yeni teknelerin ardında yaratılan dalgalar, su üzerindeki teknelerden biraz farklı olacak. Yeni teknenize uygun en iyi wakesurfer’e sahip olduğunuzdan emin olmak için, şimdi dalga ile nasıl etkileşimde olduklarını görmek için her türlü farklı şekli test ediyorum. Yeni güncellemeler yakında takip edecek!

DAYANIKLI TÜP 2019 sezonu için yönlendirilebilir bir borunun geliştirilmesi üzerinde çalışıyorum. Her şeyden önce, tekerleği yeniden icat ettiğimi düşünmeni istemediğimi söylememe izin ver. Koleksiyonumuzda halihazırda bir süre önce bile olsa, yönlendirilebilir bir tüpümüz var. Önceki tüpümüzle şu an geliştirdiğim arasındaki büyük fark, kullanıcının bunu kontrol edebileceği kolaylıktır. Yeni tüp çok fazla çaba harcamadan rahat bir pozisyondan kontrol edilebilir. Bu hafta ilk örnek geldi, bu yüzden yakında test etmek için suya gideceğim. Sonuçlarda seni haberdar edecek!